Žilvinas

Viešbutis “Žilvinas” – tai trijų žvaigždučių kompleksas, įsikūręs pušyne prie jūros, pačioje Palangos širdyje. Viešbutis, susideda iš pagrindinio pastato ir 5 kotedžų, išsidėsčiusių  4 ha teritorijoje šalia prestižinės Gedimino alėjos. Erdviuose liukso klasės numeriuose, puikiai tinkančiuose apsistoti ilgesniam laikui su šeima, vienu metu gali gyventi 132 svečiai.


Konferencijų ir seminarų organizatorių laukia 3 įvairaus dydžio konferencijų salės su visa reikalinga įranga.


Vaikams įrengta žaidimų aikštelė su laipiojimo bokšteliais, kopėtėlėmis, sūpynėmis, čiuožyklomis. Mažieji čia pat gali žaisti su švariu, baltu pajūrio smėliuku.


Svečių paslaugoms – modernus SPA ir grožio centras. Čia galima atsipalaiduoti baseine su povandeninėmis srovėmis, sūkurinėje vonioje, pasikaitinti saunoje arba turkiškoje pirtyje. Ypatingai populiari hidroterapinė garo vonia „Thala Easytherm S“, kurioje galima atlikti net 17 skirtingų procedūrų. Ypač malonios akimirkos patiriamos susigundžius SPA terapija su gydomuoju purvu, vaistažolėmis, šokoladu, vynuogėmis, kava. Gausi procedūrų pasiūla (organizmo valymas, kūno silueto formavimas, įvairūs masažai, veido kaukės, kūno pilingai, manikiūras, pedikiūras ir t.t.) bei specialistų profesionalumas nenuvils net išrankiausių lankytojų!


Viešbučio „Žilvinas“ restoranas vilioja visus, kurie ilgisi stilingos, jaukios aplinkos, planuoja praleisti gražų vakarą  kartu su draugais, šeima ar malonioje vienumoje, besimėgaujant skaniais patiekalais, itališko namų vyno taure ir gyva muzika.


Tai puiki vieta švęsti gimtadienį, jubiliejų, vestuves ar kitą šeimos šventę. Jūsų lauks gurmaniškais valgiais nukrautas stalas, draugiškas ir paslaugus personalas, nepakartojama ir šilta vakaro atmosfera.


Smagu žaisti tenisą klausantis jūros bangų šniokštimo! Dvi teniso aikštelės su sintetine danga po ošiančiomis pušimis, tai puikus pasirinkimas aktyvaus poilsio mėgėjams.


 

Adresas: Kęstučio g. 26
Telefonas: +370 460 49146
El. paštas: zilvinas.registratura@baltijahotel.lt
Tinklapis: www.zilvinashotel.lt
Nuomos kaina: 28 iki 333 EUR

Leave a Reply