Vila Erika

Nuomojamas naujas medinis namelis Nidoje prie Kuršių marių kranto. Pirmajame aukšte yra erdvi svetainė su dideliu pietų stalu, minkštu kampeliu, židiniu, kavos staleliu ir TV su palydovine antena. Taip pat virtuvė, kurioje rasite viryklę, orkaitę, mikro bangų krosnelę, indaplovę, šaldytuvą, elektrinį virdulį, puodus, indus, stalo įrankius. Šalia svetainės yra higienos kambarys, kuriame yra dušas, praustuvas, WC, šildomos grindys, skalbimo mašina.

Antrajame aukšte yra du miegamieji. Viename – 4 miegamos vietos, stalas su kėde. Antrame – 2 miegamos vietos dvigulėje lovoje, TV, rūbų spinta. Taip pat vidiniame balkone yra ištiesiamas fotelis 1,40 cm pločio. Visuose kambariuose yra oro kondicionieriai. Pilnai aprūpiname patalynės komplektais ir kitomis smulkmenomis (lygintuvas, dulkių siurblys).

Vienu metu pas mus gali ilsėtis 6 (+1) asmenys. Įkvėpti tyro oro ir išgerti puodelį kavos galite lauko terasoje, kieme – vieta vieno automobilio parkavimui. Netoli namelio yra dviračių nuomos punktas. Namelis nuomojamas ištisus metus.

Iki Kuršių marių – 250 m, iki jūros – 1200 m, iki artimiausios parduotuvės, kavinės – 50 m.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant adresu: Lotmiškio g. 17A, Nida, Neringa.

Adresas: Lotmiškio g. 17A
Telefonas: +370 699 28136, +370 5 2770642
El. paštas: ejankauskiene@yahoo.com
Tinklapis:
Nuomos kaina: 81 iki 139 EUR

Leave a Reply