Taikos g. 9 – 7

2 kambarių apartamentai, esantys centrinėje Nidos dalyje, prie pašto, netoli katalikų bažnyčios, pušyne. Netoli, prie Kuršių marių yra mini golfo aikštynas, jachtų klubas, vaikų žaidimo aukštelė, Nidos prieplauka. Apartamentai yra nestandartinio išplanavimo, aukštomis lubomis (3,5 m), stoglangiais (miegamąjame ir vonioje).

Įėję i apartamentus, patenkame i didelę, saulėtą (30 kv.m.) holą-svetainę (kabelinė TV, patogūs minkštasuoliai, sekcija ir kt.).

Iš svetainės pateksite i nuostabią (27 kv.m.) lauko terasą. Joje, apsupti žydinčių gėlynų, galėsite ramiai pasišnekučiuoti prie taurės vyno ar kavos puodelio ar išsikepti kepsnį. Yra lauko baldai, skėtis, kepsninė, iešmai ir kt.

Iš svetainės taip pat pateksite ir į didžiulį (~30 kv.m.) miegamąjį su plačia dvigule lova, spinta Jūsų daiktams, staleliu su veidrodžiu ir kt. baldais.

Vėlgi iš svetaines pateksite į jaukią (20 kv.m.) virtuvę-valgomąjį – su visa maisto ruošimui reikalinga įranga (elektrinė viryklė su elektrine orkaite, šaldytuvas – šaldiklis, mikrobangų krosnelė, kavos virimo aparatas, elektrinis virdulys, elektrinė sumuštinių keptuvė, indai, puodai, stalo įrankiai, bokalai, taurės ir. t.t.

Iš virtuvės pateksite į mažesnįjį (9 kv.m.) miegamąjį. Jame minkštasuolis, kuris pavirsta plačia dvigule lova, sekcija-spinta Jūsų daiktams.

WC ir vonia – dvi atskiros patalpos. Didžiulėje vonios patalpoje (su stoglangiu) yra automatinė skalbimo mašina.

Adresas: Taikos g. 9 – 7
Telefonas: +370 612 78209; +370 469 52081
El. paštas: astazu@gmail.com
Tinklapis:
Nuomos kaina: 58 iki 101 EUR

Leave a Reply