Taikos g. 3

Kviečiame praleisti atostogas ar savaitgalius ir žiemą, ir vasarą nuomojamame vieno kambario bute (1) (40 m2) pačiame Nidos centre prie savivaldybės. Bute patogiai gali apsistoti iki 4 asmenų. Čia rasite viską, ko reikia poilsiui, maisto ruošimui, buičiai.
Šeimininkės žinioje bus virtuvė su visa maisto ruošimui reikalinga įranga (elektrinė automatinė orkaitė, mikrobanginė, šaldytuvas, indai ir kt.).
Svetainėje: krėslas ir minkštasuoliai, kuriuos akimirksniu galite paversti dvigulėmis lovomis. Taip pat rasite TV ir video grotuvą. Namų jaukumo suteiks židinys. Malkos židiniui, o taip pat patalynė ir rankšluosčiai įeina į nuomos kainą.
Prieškambario spintoje: laidynė, lyginimo lenta; vonios kambaryje: dušas, WC, automatinė skalbimo mašina.
Šis butas turi atskirą įėjimą. Prie namo – aikštelė automobiliams.
Atstumas nuo buto iki jūros – 1400 m, iki marių – 100 m. Iki artimiausios kavinės – 40 m, parduotuvės – 60 m, banko – 20 m, autobusų stoties -120 m.
Pageidaujantiems galime suteikti transporto paslaugas (iš ir į aerouostus, autobusų bei geležinkelio stotis, perkėlas ir kitur… taip pat galime surengti išvykas Lietuvoje, Kaliningrado srityje ir kitur).

 

Vasaros metu nuomojamas šiuolaikiškai įrengtas vieno kambario butas  (2) (~50m2). Čia apsistoti gali iki 5 asmenų. Bute rasite viską, ko reikia poilsiui, maisto ruošimui ir kasdieniniams poreikiams. Butas yra antrajame namo aukšte.
Šeimininkės žinioje bus virtuvė su visa maisto ruošimui reikalinga įranga: geriamojo vandens filtravimo sistema „Aqua filter“ (filtruoto vandens kokybė gerokai viršija ES normas), elektrinė automatinė orkaitė, kaitlentė, šaldytuvas, šaldiklis, mikrobangų krosnelė, indaplovė indai ir kt.
Svetainėje: krėslas, minkštasuoliai, kuriuos galite išskleisti ir paversti dvigulėmis lovomis. Taip pat rasite LCD televizorių ir kabelinės TV komplektą, namų kino sistemą bei naujausių filmų kolekciją.
Bute yra židinys. Malkos židiniui, o taip pat patalynė ir rankšluosčiai įeina į nuomos kainą.
Spintoje: laidynė ir lyginimo lenta; Vonios kambaryje: dušas, WC, automatinė skalbimo mašina.
Prie namo yra automobilių parkavimo aikštelė, o kiemelyje – lauko baldai ir skalbinių džiovykla.

Adresas: Taikos g. 3 – 1; 5
Telefonas: +370 687 51552; +370 682 12212
El. paštas: ilona.nida@gmail.com
Tinklapis:
Nuomos kaina: 35 iki 64 EUR

Leave a Reply