Taikos g. 28 – 11

2 KAMBARIŲ BUTAS
Visus metus siūlome pailsėti mūsų nuomojamame 2 kambarių (45 kv. m – 4 miegamos vietos) bute, kuris yra Nidos centre Taikos gatvėje dviejų aukštų namo, antrame aukšte. Apsigyvenę čia Jūs ir Jūsų šeima rasite viską ko reikia poilsiui, maisto ruošimui ir kasdieniniams poreikiams.


Šeimininkės ir visos šeimynos žinioje virtuvė – valgomasis – svetainė (25 kv. m – 2 miegamos vietos). Yra TV Jūsų poilsiui paįvairinti. Minkštasuolis vakare pavirsta patogia dvigule lova. Virtuvės dalyje yra visa maisto ruošimui reikalinga įranga: elektrinė viryklė, šaldytuvas – šaldiklis, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, indai, puodai, stalo įrankiai.


Pilnai aprūpiname patalynės komplektais ir kitomis smulkmenomis.


Ramus miegamasis vakarų pusėje (12 kv. m – 2 asmenims), kur pro langus sklinda aromatingas oras iš šalia pat esančio pušyno. Plati dvigulė lova Jūsų ramiam poilsiui, komoda daiktams susidėti.


Higienos kambaryje (3 kv. m) yra dušo kabina, praustuvė ir WC.


KOTEDŽAS
Pasigrožėję Unikalia Kuršių nerijos gamta Jus kviečiame apsigyventi mūsų kotedže „Justas“, kuris yra Nidoje, Kopų kvartale, šalia pat naujųjų Maldos namų. Poilsiui siūlome 3 (2+1)miegamųjų vietų svetainę ir miegamąjį antrame aukšte, kuriame kondicionierius, TV, dvigulė lova, komoda ir rūbų spinta o ant langų tinkleliai nuo uodų, virtuvę (yra visa reikalinga įranga maisto ruošimui ir saugojimui – elektrinė kaitlentė, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai, puodai ir stalo įrankiai. Yra balkonas, kuriame malonu atsigerti kavos ar šiaip pavakaroti.


Iš lauko patenkate į prieškambarį iš kurio įėjimas į svetainę o laiptais pakylate į miegamąjį antrame aukšte. Iš svetainės įėjimai į abu higienos kambarius, kurių viename – dušo kabina o kitame praustuvė ir WC.


Šalia kotedžo maža jauki kavinukė ir maisto parduotuvėlė. Netoli kotedžo, pušynėlyje vaikų žaidimo aikštelė, o už 80 mini golfo aikštynas.


Pilnai aprūpiname patalynės komplektais, rankšluosčiais ir t. t.
 

Adresas: Taikos g. 28 – 11
Telefonas: +370 680 71506
El. paštas:
Tinklapis:
Nuomos kaina: 38 iki 72 EUR

Leave a Reply