SPA Vilnius SANA

SPA Vilnius SANA 4* viešbutis įsikūręs labai gražioje kurorto vietoje – šalia parko prie Ratnyčėlės upelio, o iki miesto centro – vos keli žingsniai pėsčiomis. Svečiai čia pasitinkami jaukių namų šiluma, kur paslaugūs darbuotojai Jus apgaubia dėmesiu ir neįkyriu rūpestingumu, rodos, iš anksto atspėdami jūsų poreikius ir norus.
 
Aštuonių aukštų viešbutis įrengtas santūriai elegantišku ir funkcionaliu skandinavišku stiliumi: interjere daug natūralių medžiagų, o vyraujančios pastelinės spalvos, išsklaidytas apšvietimas kuria ramią atpalaiduojančią atmosferą. Jei esate didelis romantikas ar Rytų egzotikos mėgėjas – tuomet rinkitės originalaus ir savito interjero apartamentus. Viešbutyje rasite visus Europos Sąjungos šalių 4* viešbučiams įprastus patogumus.
 
Iš viso viešbutyje yra 187 numeriai: iš jų – 7 apartamentai, 14 liukso+ kambarių, 6 liukso tipo numeriai, 1 šeimyninis liuksas, 21 miniliuksas, 114 dviviečių ir 24 vienviečiai numeriai. Didžioji dalis numerių yra labai funkcionaliai įrengti, tad juose patogu apsigyventi ir šeimoms su vaikais. Pro visų kambarių langus atsiveria nuostabūs žaliojo Druskininkų kurorto vaizdai.
 
Didžiausi malonumai viešbučio svečių laukia SPA Vilnius SANA komplekso SPA centre – čia mineralinio vandens baseinas ir daugybė gydymo, sveikatinimo, grožio puoselėjimo, atpalaidavimo ir kitų savijautą bei išvaizdą gerinančių procedūrų. Šio centro SPA bare galėsite atsigaivinti tik čia ruošiamomis specialiomis žolelių arbatomis, mineraliniu vandeniu, paskanauti ypatingų gurmaniškų SPA patiekalų.
 
Boulingo ir biliardo žaidėjai tikrai apsidžiaugs modernia šių žaidimų įranga laisvalaikio centre „Atlantida“. Žaliajame „Semiramidės“ žiemos sode, kur skamba skaidri fontano „muzika“, malonu tiesiog ramiai pasėdėti, paskaityti knygą arba naudotis internetu (yra greitoji ir bevielė prieigos). Ir visa tai – kartu su viešbučiu po vienu stogu.

Adresas: K. Dineikos g. 1
Telefonas: (8313) 53811
El. paštas: info@spa-vilnius.lt
Tinklapis: www.spa-vilnius.lt
Nuomos kaina: 52 iki 124 EUR

Leave a Reply