Rivastar

Rivastar**** viešbutis įsikūręs ramioje, medžių apsuptoje gatvelėje Palangoje. Jaukus, nedidelis viešbutis savo svečiams siūlo tai, ko visi labiausiai ieškome — namų šilumą ir išskirtinį dėmesį bei nepriekaištingą aptarnavimą kiekvienam svečiui. Mes siūlome komfortabilų apgyvendinimą negausiam žmonių skaičiui šešiuose liukso klasės kambariuose bei viename skandinaviško tipo šeimos apartamente su mini virtuvėle.

Nuo viešbučio Rivastar**** tik kelios minutės kelio iki miesto centro ar populiarios pasivaikščiojimų vietos — Palangos Botanikos parko, Gintaro muziejaus ir Birutės kalno. Šalia ir žymaus menininko-skulptoriaus A. Mončio namai-muziejus.

Viešbutyje Rivastar**** subtiliai derinama klasika ir modernūs elementai, panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos ir šiltų atspalvių deriniai. Prabangus šiuolaikinis interjeras su originaliu židiniu ir kalvio sukurtais meistriškais laiptais leido sukurti Rivastar**** svečių ypač vertinamą viešbučio interjero žavesį ir jaukumą bei pelnyti 4 žvaigždučių įvertinimą.

Viešbutyje Rivastar**** veikia restoranas bei lauko kavinė, teikiamos konferencijų, seminarų bei pobūvių organizavimo paslaugos.

Adresas: J. Simpsono g. 13
Telefonas: +370 460 52238
El. paštas: info@rivastar.lt
Tinklapis: www.rivastar.lt
Nuomos kaina: 41 iki 235 EUR

Leave a Reply