Purvynės g. 51 – 16

Ramioje Nidos vietoje, netoli Kuršių marių, prie pušyno nuomojamas naujai įrengtas butas per du lygius . Iki Kuršių marių – apie 50 metrų. Iki centro apie 15 min. keliu pamariu pėsčiomis, iki Baltijos jūros – apie 2000 m keliu (o tiesai per pušyną daug arčiau). Netoli yra kavinė.

Butas ( 2+2 miegamos vietos – 41,5 m2) yra pirmame ir antrame aukštuose (vienoj erdvėj, antras aukštas – antresolinis). Pirmame lygyje prieškambaris su erdvia rūbų spinta ir batų dėže, kambaryje yra minkštų baldų kampas su sofa-lova, palydovinė TV, DVD, valgomasis stalas ir kavos stalelis. Virtuvės erdvėje: šaldytuvas, viryklė, elektrinė orkaitė, indaplovė, garų surinkėjas, mikrobangų krosnelė, el. virdulys, indai, puodai ir visi kiti reikalingi reikmenys. Iš prieškambario patenkate į atskirą higienos kambarį, kuriame dušo kabina, praustuvė, automatinė skalbimo mašina, WC. Antrame buto aukšte dvi dvigulės lovos, yra komoda daiktams ir rūbams susidėti.

Šalia buto lauke yra poilsio vietos (lauko terasos) su lauko baldais, kur galima išsikepti gardų kepsnį ant grotelių (yra šašlykinė). Norintiems sportuoti – kiemelyje yra įrengti teniso kortai. Yra “SPA” kompleksas, kuriame: baseinas, turkiška garinė pirtis, jakuzi vonia, masažinis dušas.

Pilnai aprūpiname patalynės komplektais ir rankšluosčiais.

Šalia kotedžo yra vieta Jūsų automobiliui parkuoti.

Buto nuomos trukmė netrumpesnė nei dvi paros.

Adresas: Purvynės g. 51 – 16
Telefonas: +370 680 78777
El. paštas: campari@takas.lt
Tinklapis:
Nuomos kaina: 52 iki 72 EUR

Leave a Reply