Privatumo politika

ilsiuosi.lt veikia savo klientų labui, mums rūpi Jūsų privatumas, ir esame įsipareigoję saugoti ir ginti bet kokius Jūsų mums patikėtus asmens duomenis.

Šiame dokumente aprašyta, kaip mes naudojame ir tvarkome asmens duomenis.

Šie nuostatai yra vieninteliai, kuriuos taikome bet kokiai informacijai, gaunamai per mūsų platformą ar kitas su platforma susietas priemones. Šie nuostatai gali būti atnaujinami.

Svarbu akcentuoti: jei nesutinkate su šiais nuostatais, nebeturėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, sutikimo atveju, esate pasirengę jų laikytis.

Kokio tipo asmens duomenis renka ilsiuosi.lt?

Mes negalime pateikti Jums informacijos be tam tikrų duomenų, todėl naudodamiesi mūsų paslaugomis turite pateikti tam tikrą mūsų prašomą informaciją. Tai būtiniausi duomenys – jūsų vardas ir pavardė, kontaktinė informacija, kuria norite būti pasiekiami t.y. telefonas bei el.paštas. Galite nuspręsti pateikti papildomus prašymus dėl jūsų būsimo užsakymo (pvz., tam tikrus pageidavimus). Be to, mes taip pat renkame jūsų kompiuterio, telefono, planšetės ar kito prietaiso, kurį naudojate prieigai prie mūsų paslaugų, informaciją, kurią sudaro: IP adresas, jūsų naudojama naršyklė ir naršymui pasirinkta kalba.

Kodėl ilsiuosi.lt renka ir naudoja asmeninius duomenis?

Pagrindinė priežastis, dėl kurios prašome pateikti asmens duomenis, – norime padėti administruoti jūsų internetu atliktas užklausas ir užtikrinti, kad jums būtų suteiktos kuo geresnės paslaugos. Asmens duomenis taip pat naudojame tam, kad galėtume su jumis susisiekti bei pranešti apie naujausius pasiūlymus ir specialias nuolaidas bei kitus produktus ar paslaugas, kurios, mūsų manymu, gali jus sudominti.

Kaip ilsiuosi.lt jūsų asmeninius duomenis perduoda trečiosioms šalims?

Su ilsiuosi.lt teikiamomis paslaugomis yra susijusios skirtingos trečiosios šalys, kurios procese dalyvauja skirtingais būdais ir dėl skirtingų priežasčių. Pirminis duomenų perdavimo tikslas yra perduoti informaciją, susijusią su jūsų užklausa, apgyvendinimo paslaugų teikėjui ir įvykdyti jūsų užsakymą. Taip pat yra ir daugiau trečiųjų šalių, su kuriomis bendradarbiaujame teikdami jums ilsiuosi.lt paslaugas ir kurios gali gauti dalį su jumis susijusios asmeninės informacijos. Pavyzdžiui, reklamos įmonės, ar kitos institucijos. Mes neparduodame ir nenuomojame jūsų asmens duomenų.

Kaip ilsiuosi.lt tvarko užklausas, kurias jūs ir paslaugų teikėjas gali siųsti per ilsiuosi.lt platformą?

ilsiuosi.lt gali padėti jums ir paslaugų teikėjams apsikeisti informacija bei pageidavimais, susijusiais su teikiamomis paslaugomis ir užsakymais, nukreipiant užklausas per ilsiuosi.lt platformą.

Kaip ilsiuosi.lt naudoja socialinę mediją?

Socialinė medija ir ilsiuosi.lt paslaugos derinamos įvairiais būdais, tačiau šiuo atveju taip pat gali būti renkami asmeniniai duomenys, o socialinės medijos tiekėjas gali gauti tam tikrą jūsų asmeninę informaciją.

Kokias procedūras ilsiuosi.lt taiko siekdama apsaugoti jūsų asmeninius duomenis?

Taikome atitinkamas ir adekvačias procedūras, užkertančias kelią neteisėtam asmens duomenų, kuriuos mes tvarkome, gavimui ir naudojimui.

Kaip ilsiuosi.lt apdoroja asmeninius vaikų duomenis?

Jeigu nenurodyta kitaip, ilsiuosi.lt paslaugomis gali naudotis tik 18 metų sulaukę ir vyresni asmenys.

Kaip galite kontroliuoti ilsiuosi.lt suteiktus asmeninius duomenis?

Turite teisę bet kuriuo metu susipažinti su mūsų apie jus turimais asmens duomenimis. Informacijos apie mūsų turimus asmens duomenis galite prašyti el. pašto adresu info@ilsiuosi.lt.

Kas atsako už asmeninių duomenų apdorojimą ilsiuosi.lt svetainėje?

Svetainėje pateiktą asmeninę informaciją apdoroja ir kontroliuoja ilsiuosi.lt., kurios pagrindinė būstinė yra Klaipėda.

Kokio pobūdžio asmens duomenis renka ilsiuosi.lt?

Asmens duomenys, kuriuos jūs mums suteikiate.

ilsiuosi.lt renka ir naudoja Jūsų mums suteiktą informaciją. Atlikus užklausą jūsų prašoma pateikti (bent) vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, taip pat galite pateikti, telefono numerį, mokėjimo informaciją, gimimo datą ir kt. duomenis.

Jūsų taip pat gali būti prašoma pateikti atsiliepimą ir taip padėti būsimiems svečiams rasti būtent tai, ko jie ieško. Yra ir kitų atvejų, kai suteiksite mums informacijos. Pavyzdžiui, galite sukurti paskyrą, kurioje išsaugosite asmeninius nustatymus, peržiūrėsite buvusius užsakymus ar planuosite ir tvarkysite būsimus užsakymus.

Automatiškai surenkami asmens duomenys.

Net jei ir neatliekate jokios užklausos, jums apsilankius mūsų svetainėje, automatiškai surenkame tam tikrą informaciją: IP adresą, datą ir laiką, kai naudojotės mūsų paslaugomis, jūsų naudojamą techninę, programinę įrangą ar interneto naršyklę bei informaciją apie jūsų kompiuterio operacinę sistemą, pvz., programų versijas ir kalbos nustatymus. Taip pat surenkame informaciją apie paspaudimus ir jums parodytus puslapius.

Jei naudojate mobilųjį įrenginį, renkame duomenis, kurie identifikuoja jūsų mobilųjį įrenginį, įrenginio nustatymus ir kitą sistemos veiklą. Jums siunčiant užklausą, mūsų sistema registruoja, kokiomis priemonėmis ir iš kurių svetainių atlikote ją.

Kai savo ilsiuosi.lt paskyrą susiejate su savo socialinės medijos paskyra, socialinės medijos paslaugų teikėjas asmens duomenis perduoda ilsiuosi.lt, tačiau tik tuo atveju, jei esate davę sutikimą perduoti duomenis. Visuomet galite pasirinkti nebendrinti duomenų.

Apgyvendinimo paslaugų teikėjai taip pat gali perduoti ilsiuosi.lt su jumis susijusią informaciją – taip gali nutikti, jei turite papildomų klausimų apie savo užklausą, kilus ginčui dėl užsakymo ir kt.

Kodėl ilsiuosi.lt renka ir naudoja jūsų asmeninius duomenis?

Informaciją apie jus naudojame skirtingais tikslais. Jūsų asmeniniai duomenys gali būti panaudoti šiais būdais:

A. Užklausos: visų pirma ir svarbiausia, jūsų asmens duomenis naudojame internetu atliktai užklausai administruoti, o tai yra viena pagrindinių mūsų įmonės veiklų. Šis procesas apima komunikacinių pranešimų susijusių su užklausa siuntimą.

B. Klientų aptarnavimas: Turėdami jūsų asmens duomenis, pavyzdžiui, užklausos informaciją arba informaciją apie jūsų vartotojo paskyrą, mes galime suteikti jums reikalingą pagalbą, atsakyti į klausimus.

C. Paskyros funkcijos: ilsiuosi.lt vartotojai gali mūsų svetainėje sukurti savo vartotojo paskyrą. Jūsų nurodytą informaciją naudojame administruodami šią paskyrą bei suteikdami jums galimybę atlikti įvairius naudingus veiksmus.

D. Rinkodaros veiksmai: jūsų informaciją naudojame rinkodaros tikslais. Šie veiksmai apima:

Jūsų kontaktinės informacijos naudojimas reguliarioms naujienoms apie su apgyvendinimu susijusius paslaugas išsiųsti. Galite lengvai atsisakyti elektroninio pašto rinkodaros komunikacijos prenumeratos bet kuriuo metu – tiesiog spauskite nuorodą „Atsisakyti prenumeratos“, kurią rasite kiekviename naujienlaiškyje ar kituose pranešimuose.

E. Komunikacija su jumis: gali būti ir kitų atvejų, kai su jumis susisieksime el. paštu, paštu, telefonu ar žinute – mūsų pasirinktas komunikacijos būdas priklauso nuo kontaktinės informacijos, kuria anksčiau su mumis pasidalijote. Taip pat apdorojame jūsų mums atsiųstą komunikaciją. Tam gali būti gausybė priežasčių, tarp kurių:

Jūsų ir jūsų apgyvendinimo vietos teikėjo pageidavimų apdorojimas ir atsakymas į juos.

F. Mūsų paslaugų gerinimas: asmens duomenis naudojame ir analitiniais tikslai. Pagrindinis tikslas – optimizuoti ir jūsų poreikiams pritaikyti mūsų internetinę platformą, kad svetaine būtų lengviau naudotis.

G. Svečių atsiliepimai ir kita su vietove susijusi informacija.

H. Teisiniais tikslais: tam tikrais atvejais mums gali tekti naudoti jūsų informaciją tvarkyti ir spręsti teisinius ginčus, atlikti teisinius ir etikos tyrimus.

Jūsų asmens duomenų pateikimas ilsiuosi.lt yra savanoriškas. Tačiau priklausomai nuo paslaugos, kuria norėsite naudotis, mes turėsime galimybę jums teikti tik tokias paslaugas, jei tam tikri asmens duomenys yra surinkti. Pavyzdžiui, mes negalėsime pateikti jūsų užklausos apgyvendinimo vietai, jeigu neturėsime jūsų vardo ir pavardės bei kontaktinės informacijos.

Tvarkydami jūsų asmens duomenis aukščiau išvardintais būdais, remiamės šiais teisiniais pagrindais:

Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytą ilsiuosi.lt teisinis pagrindas tvarkyti jūsų asmens duomenis yra įsipareigojimų vykdymas, konkrečiai, kad administruotume jūsų užklausą. Jeigu reikalingi asmens duomenys yra nepateikiami, ilsiuosi.lt negalės pateikti Jūsų užklausos apgyvendinimo įstaigai.

ilsiuosi.lt remiasi teisėtu komerciniu verslo interesu teikti paslaugas taip, kad būtų išvengiama sukčiavimų ir kad būtų tobulinamos mūsų teikiamos paslaugos.

Kaip ilsiuosi.lt jūsų duomenis perduoda trečiosioms šalims?

Tam tikrais atvejais jūsų asmeninius duomenis perduosime trečiosioms šalims.

  1. Jūs ir apgyvendinimo vietos paslaugų teikėjas: tai vienas svarbiausių kontaktų visoje mūsų veikloje. Jūsų užklausos duomenis perduodame jūsų pasirintam apgyvendinimo vietos paslaugų teikėjui. Priklausomai nuo Jūsų pateiktos informacijos, perduodami duomenys gali apimti jūsų vardą ir pavardę, kontaktinius duomenis, mokėjimo duomenis, drauge keliaujančių svečių vardus ir pavardes, taip pat jūsų pageidavimus ar kitą informaciją, kurią pateikėte užklausos metu.
  2. Trečiųjų šalių paslaugų teikėjai: ilsiuosi.lt paslaugoms teikti mes naudojamės tam tikrų teikėjų paslaugomis. Šie paslaugų teikėjai padeda šiose srityse:
    • rinkos tyrimai;
    • sukčiavimo identifikavimo ir prevencijos paslaugos;
    • reklamos paslaugos. Reklamuodami ilsiuosi.lt paslaugas per trečiąsias šalis (kad būtų užtikrintas aktualių reklamų rodymas tinkamoms auditorijoms), dalijamės asmens duomenimis, tarp jų ir el. pašto adresu, su reklamos partneriais. Mūsų tikslas yra dalytis el. pašto adresais užkoduotu formatu tik tam, kad jie būtų susieti su klientų duomenų baze tam, kad jūsų el. paštu nebūtų naudojamasi jokiais kitais tikslais.

Visi paslaugų teikėjai privalo atitinkamai saugoti jūsų asmens duomenis.

  1. Kompetentingos institucijos: asmens duomenis galime atskleisti teisinėms institucijoms, jei to reikalauja įstatymas arba tai griežtai būtina kriminalinės veiklos ir sukčiavimo prevencijai, aptikimui ar baudžiamajam persekiojimui, arba kai esame kitaip teisiškai įpareigoti. Siekiant apsaugoti savo ar mūsų verslo partnerių nuosavybes ar teises, asmens duomenis mums gali tekti perduoti kompetentingoms institucijoms.

Kaip ilsiuosi.lt tvarko komunikaciją, kurią jūs ir apgyvendinimo vietos paslaugų teikėjas perduoda per ilsiuosi.lt?

ilsiuosi.lt jums ir apgyvendinimo vietų paslaugų teikėjams gali suteikti įvairių būdų komunikuoti, o ši komunikacija t.y. užklausos išsiuntimas nukreipiama per ilsiuosi.lt platformą. Tai jums ir apgyvendinimo vietos paslaugų teikėjui leidžia susisiekti su ilsiuosi.lt dėl klausimų apie jūsų užklausą.

ilsiuosi.lt lygiagrečiai gauna Jūsų pateiktą užklausą, konkrečiam apgyvendinimo vietos paslaugų teikėjui. Yra naudojama automatinė sistema komunikacijai. Pasiliekame teisę peržiūrėti ir užblokuoti, mūsų manymu, kenksmingo turinio komunikacijos, brukalo ar kitos jums, žalingos informacijos perdavimą. Atkreipkite dėmesį, kad visa per ilsiuosi.lt komunikacijos įrankius gauta ir išsiųsta komunikacija bus perduota bei išsaugota ilsiuosi.lt.

Kaip ilsiuosi.lt naudoja socialinę mediją?

Prisijunkite prie savo socialinės medijos paskyros. Siūlome jums galimybę prisijungti prie ilsiuosi.lt vartotojo paskyros naudojantis socialinės medijos paskyra, todėl nereikės prisiminti dar vieno skirtingo vartotojo vardo ir slaptažodžio skirtingoms internetu teikiamoms paslaugoms. Jums kartą prisijungus visada galėsite naudoti savo socialinės medijos paskyrą prisijungti prie ilsiuosi.lt paskyros. Šias paskyras bet kuriuo metu taip pat galėsite atsieti.

Kokias saugumo ir saugojimo priemones naudoja ilsiuosi.lt, siekdama apsaugoti jūsų asmens duomenis?

Mes taikome pagrįstas priemones, užkertančias kelią neteisėtam duomenų gavimui ir panaudojimui. Asmeninius duomenis gali matyti tik tam tikras teises turintys darbuotojai ir tik jų tiesioginio darbo tikslais. Mes saugosime jūsų asmens duomenis tiek, kiek mūsų nuomone yra reikalinga, kad jūs galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes teiktumėme mūsų paslaugas jums (įskaitant interneto vartotojo paskyros laikymą (jeigu sukurta) bei laikytumėmės taikomų įstatymų, spręstume ginčus su bet kokiomis šalimis arba kitaip kiek reikalinga mums vykdyti savo verslą, įskaitant sukčiavimo ar kitų neteisėtų veiklų aptikimą ir prevenciją. Visiems mūsų saugomiems asmens duomenims bus taikomi šie Privatumo nuostatai.

Mes pasikliaujame jumis, kad jūsų pateikiami asmens duomenys yra išsamūs, tikslūs ir aktualūs. Jeigu jūsų asmens duomenys pasikeičia arba juose yra padaryta netikslumų, jūs patys prisiimate atsakomybę už tai.

Kas yra atsakingas už ilsiuosi.lt pateikiamų asmens duomenų tvarkymą ir kaip susisiekti su mumis?

ilsiuosi.lt kontroliuoja asmens duomenų tvarkymą kaip nurodyta šiuose Privatumo nuostatuose. ilsiuosi.lt platforma priklauso UAB “Mibana”, kuri veikia pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, o pagrindinis biuras įsikūręs adresu Naujojo Sodo g. 1A-315, Klaipėda.

Jei turite kokių nors klausimų dėl Privatumo nuostatų arba apie tai, kaip tvarkomi jūsų asmens duomenys, susisiekite su mumis el. pašto adresu info@mibana.lt ir mes jums atsakysime.

Slapukų nuostatai

Bet kada dėl įvairių priežasčių jums naudojantis mūsų internetinėmis paslaugomis, gali būti naudojami slapukai ir kitos sekimo technologijos dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, siekiant pagerinti ilsiuosi.lt svetainės veikimą, analizuoti lankytojų srautą ar reklamos tikslais.

Be slapukų, naudojamos ir kitos į slapukus panašios sekimo technologijos. Tai gali būti tinklalapio indikatoriai (taip pat vadinami pikselių žymomis, interneto klaidomis ar GIF failais), sekimo URL adresai ar programinės įrangos kūrimo rinkiniai (SDKs). Visos šios technologijos šiuose Slapukų nuostatuose kartu vadinamos „slapukais“.

Kaip naudojami slapukai?

Slapukai naudojami skirtingais tikslais. Jie leidžia jus atpažinti kaip tą patį vartotoją skirtinguose svetainės puslapiuose. Naudodami slapukus mes renkame tokių tipų duomenis: IP adresas; įrenginio identifikacinis numeris; peržiūrėti puslapiai; naršyklės tipas; naršymo informacija; operacinė sistema; interneto paslaugų tiekėjas; laiko žyma irk t.

Tai taip pat reiškia, kad galime naudoti informaciją apie jus ir tai, kaip naudojate šią svetainę, pavyzdžiui, paspaudimų skaičių tam tikrame puslapyje, naudotus paieškos žodžius ir įvairiuose laukeliuose įvestą tekstą.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus ir kaip juos tvarkyti ar pašalinti, tiesiog apsilankykite puslapyje allaboutcookies.org ir jūsų naršyklės pagalbos puslapyje. „Internet Explorer“, „Safari“, „Firefox“, „Chrome“ ar kitos naršyklės nustatymuose galite pasirinkti, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos atmesti. Šių nustatymų buvimo vieta priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami rasti jums reikiamus nustatymus naudokite naršyklės „Pagalbos“ funkciją.