Poilsis Nidoje, Šventojoje ar Juodkrantėje – populiarus ir lietuvių tarpe

Remiantis Lietuvos turizno departamento turimais duomenimis galima patvirtinti, kad poilsis Šventojoje, Juodkrantėje ar Nidoje vis populiarėja ir lietuvių tarpe, nes kainos nėra didelės, todėl aplankyti gražų ir išpuoselėtą kampelį – itin patrauklu.

Poilsis Lietuvos pajūryje daugeliui asocijuojasi su saulėtomis dienomis, smėlėtais paplūdimiais ir jūra. Tai gražiausia šalies vieta, kurioje net ir trumpos atostogos suteikia tiek daug gerų emocijų. Ne tik Palanga populiari. Daugybė poilsiautojų mielai apsistoja Šventojoje ar Kuršių nerijos kurortuose. Iš pastarųjų verta paminėti Nidą ir Juodkrantę.

Tam, kad poilsis praeitų gerai reikia pasirūpinti nakvyne. Ypatingai, jei vykstama į pajūrį vasarą, kuomet yra didelis užimtumas. Ar žinojote, kad į Nidą kiekvieną vasarą atvyksta apie 300 tūkstančių poilsiautojų? Tai išties daug, todėl rinktis vietą, kurioje apsistosite reikia kuo anksčiau. Nesuklysime, jei šį kurortą pavadinsime Kuršių nerijos centru. Čia galima rasti ne tik butus ar kambarius nuomai, bet ir svečių namus, viešbučius, apartamentus ir kotedžus. Kainos yra įvairios, tačiau dviem asmenims su patogumais čia galima apsistoti sumokėjus apie 150 litų. Poilsis Nidoje bus puikus. Įspūdingos kopos ir lankytinos vietos neleis nuobodžiauti.

Kitas populiarus kurortas Kuršių nerijoje – Juodkrantė. Nakvynei susirasti butą galima labai greitai, nes jų pasiūla čia didžiulė. Taip pat poilsiautojų laukia viešbučiai bei svečių namai. Pigiausia apsistoti žiemos laikotarpiu, tačiau ir turistų sezono metu galima rasti tinkamų pasiūlymų. Kainos svyruoja nuo 50 iki kelių šimtų litų, tad kiekvienas gali rasti tinkamą nakvynę. Ištisus metus apgyvendinimo paslaugas teikiantys nuomotojai rūpinasi, kad poilsis Juodkrantėje būtų puikus. Šiuolaikiškai įrengtos vilos ir kotedžai ne mažiau populiarūs tarp poilsiautojų, tik jų čia yra mažiau, nei daugelyje kitų pajūrio kurortuose. 

Poilsiautojai ieškantys ramybės ir nenorintys šurmulio renkasi Šventąją. Kurortinė gyvenvietė poilsiautojams siūlo apsistoti ne tik viešbučiuose, kurių čia nėra gausu, bet ir atostogų nameliuose. Norintys daugiau komforto renkasi svečių namus, butus, kambarius ar apartamentus. Šių apgyvendinimo įstaigų yra daugiausia, todėl nenuostabu, kad jos yra populiariausios. Poilsis Šventojoje kainuoja nebrangiau, nei kituose populiariuose kurortuose. Apsistoti dviem asmenims galima tiek sumokėjus apie 50 litų, tiek ir kelis šimtus litų. Viskas priklauso ne tik nuo apgyvendinimo laikotarpio bei trukmės. Labai svarbu kokių patogumų tikisi poilsiautojai. Kuo prabangesnis apgyvendinimas, tuo daugiau teks sumokėti.

Atostogos prie Baltijos jūros ar Kuršių marių neprailgs, juk čia tiek daug gražių ir įdomių vietų. Tereikia pasirūpinti laiku nakvyne ir leistis į nuotykių kupiną kelionę. Apgyvendinimo paslaugos mūsų šalyje yra geros, todėl neteks nusivilti. Net ir išrankiausi poilsiautojai gali rasti tinkamą vietą nakvynei.