Pas Mariją

TAIKOS G. 26 – 15, NIDA
Visus metus siūlome apsigyventi mūsų nuomojamame 1 kambario (4 (2+2) miegamos vietos) bute, kuris yra Urbo kalno pušyno papėdėje, netoli švyturio esančio dviaukščio namo antrame aukšte. Apsigyvenę čia Jūs rasite viską ko reikia poilsiui, maisto ruošimui ir kasdieniniams poreikiams.


Svetainė – miegamasis ir virtuvė (30 kv. m) sudaro vieną bendrą erdvę. Svetainės dalyje pastatyta sofa – lova, dvigulė lova, komopda, 3-jų durų spinta, už kurios veidrodis su staliuku, TV, žurnalinis staliukas. Virtuvės erdvėje yra maisto ruošimui reikalinga įranga (šaldytuvas, elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, indai, puodai ir stalo įrankiai).


Atskirame 5 kv. m higienos kambaryje praustuvė su veidrodžiu, dušo kabina, automatinė skalbimo mašina, plaukų džiovintuvas ir WC.

Cokoliniame aukšte – keturvietis kambarys.

VILTIES TK. 7 – 14, ŠVENTOJI
Nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 1 d. išnuomojamas vieno kambario butas Šventojoje, kuriame gali patogiai apsistoti iki 4 asmenų.


Bute yra dvigulė lova ir sofa-lova, staliukas su kėdėmis, TV. Taip pat yra nedidelė virtuvėlė su elektrine virykle, šaldytuvu. Elektrinis virdulys, TV.


Bute yra WC ir dušas.


Pro buto balkonėlį matysite savo automobilį, kurį pasistatyti galėsite prie namo esančioje mašinų stovėjimo aikštelėje.

Patalynę svečiai paprastai atsiveža savo, tačiau yra galimybė už papildomą mokestį išsinuomoti.

Adresas:
Telefonas: +370 686 20903, +370 686 60251
El. paštas: kukute@gmail.com
Tinklapis:
Nuomos kaina: 23 iki 64 EUR

Leave a Reply