Pas Gintarą

Kviečiame Jus su šeima, draugais puikiai praleisti atostogas ar savaitgalį namuose „Pas Gintarą“, įsikūrusiuose Kunigiškėse – ramiame, atokiame nuo miesto šurmulio Palangos rajone.

Namuose „Pas Gintarą“ ištisus metus Jūsų laukia šilti, erdvūs, jaukūs kambariai ir apartamentai su šildomomis grindimis, židiniais, atskirais dušais ir WC, satelitine TV (500 programų) ir internetu, virtuvėmis su visa reikalinga buitine technika (viryklėmis, indaplovėmis, skalbimo mašinomis, mikrobangų krosnelėmis, elektriniais virduliais) ir indais, puikia patalyne ir rankšluosčiais. Yra balkonai II-ame aukšte ir lauko terasos I-ame aukšte .  Vanduo, kuriuo prausitės ir vartosite maistui – filtruotas.

Didesnei 5-6 asmenų šeimai galime pasiūlyti atskirą 80 m² namą (virtuvė su visa reikalinga įranga – indaplove, skalbykle, mikrobangų krosnele, šaldytuvu, TV, dušais ir WC) su lauko terasa ir pirtimi.

Galime išnuomoti I – ojo aukšto apartamentus (2 miegamieji kambariai su atskirais WC ir dušais bei didele svetaine su židiniu ir virtuve) arba II-ąjį aukštą (3 miegamieji kambariai su atskirais WC ir dušais bei virtuve) atskirai, nes įėjimai į aukštus yra atskiri. Uždarame kieme – net dvi atskiros aikštelės Jūsų automobiliams.  

Prie pat namų – gražus pušynas su pasivaikščiojimo takeliais, vedančiais link jūros. Iki paplūdimio – tik 100 – 150 m. Taip pat gausu pramogų: pirtis, dviračių takas, kuriuo mūsų išnuomotais dviračiais galėsite keliauti link Palangos centro ar į Šventąją; kitoje gatvės pusėje rasite teniso kortus ir krepšinio aikštelę. Nuo Kunigiškių iki Palangos centro važiuoja maršrutiniai taksi ir miesto autobusai.

Linkime gerai pailsėti prie Baltijos jūros, nes tai sugrąžins Jūsų jėgas ir gerą nuotaiką!

Adresas: Užkanavės g. 50 / Nendrės g. 2
Telefonas: +370 604 40383
El. paštas: info@primetravel.lt
Tinklapis: www.primetravel.lt/kambariu-nuoma-palangoje
Nuomos kaina: 29 iki 116 EUR

Leave a Reply