Pamario g. 18 – 3

Dviejų aukštų mediniame name išnuomojamas vieno kambario butas yra pirmajame aukšte. Šalia namo – viena iš lankomiausių ir įdomiausių Kuršių nerijos lankytinų vietų: Gintaro muziejus – galerija.

Bute yra 3 miegamos vietos, virtuvė-valgomasis (yra šaldytuvas, dujinė viryklė, mikrobangų krosnelė, el. virdulys, indai, puodai ir kiti reikmenys), prieškambaris. Viename bendrame higienos kambaryje yra vonia, praustuvė ir WC. Prieškambaryje – baldų komplektas (viena spintos dalis skirta poilsiautojų reikmėms). Čia Jūs rasite viską, kas reikalinga poilsiui. Pilnai aprūpiname patalyne.

Susitarus su šeimininkais yra galimybė išsikepti šašlyką ar kepsnį ant grotelių arba pasėdėti kiemelyje, gurkšnojant kavą, arbatą, jaukiai įsitaisius ant lauko baldų.

Kieme yra nemokama automobilių aikštelė.

Apgyvendinimas su gyvūnais tik susitarus su šeimininkais.

Buto nuomos kaina – sutartinė.

Rezervuojant poilsio laiką, 30 procentų visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko atsiskaitomąją sąskaitą:
Nr. LT060075800694811270
AB Bankas “SNORAS”,
banko BIC/SWIFT kodas: SNORLT22..

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neatvykus, bei sutrumpinus poilsio laiką avansas negrąžinamas.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Adresas: Pamario g. 18 – 3
Telefonas: +370 688 94739
El. paštas:
Tinklapis:
Nuomos kaina: 0 iki 0 EUR

Leave a Reply