Nuoma Vilniuje, trumpalaikė – populiaresnė

Ar tikite, kad Vilniuje, trumpalaikė kambarių nuoma yra itin populiari ištisus metus?

Neries ir Vilnios upių santakoje įkurta Lietuvos sostinė Vilnius yra ne tik didžiausias, bet ir populiariausias šalies miestas. Tai ne tik politikos ir verslo, bet ir turizmo centras. Ne veltui čia apsilanko tiek daug turistų. Nuoma Vilniuje klesti, o renkantis tenka susidurti su didžiule pasiūla.

Visi žinome, kad kuo didesnė pasiūla, tuo geriau tiems, kuriems reikia šių paslaugų. Ne išimtis ir nakvynė sostinėje. Populiari trumpalaikė nuoma Vilniuje siūlo rinktis įvairius apgyvendinimo būdus. Miesto svečiams siūlomi ne tik prabangūs penkių žvaigždučių viešbučiai ar apartamentai, bet ir ekonominės klasės svečių namai, ar butai. Tikriausiai daugelis jau žino, kad turistų sezono metu apgyvendinimo paslaugos Vilniuje yra labai paklausios, todėl šiltuoju metų laiku ir per didžiąsias metų šventes pigių nakvynės vietų nėra. Tuo rūpintis reikia iš anksto.

Vilniuje dažniausiai apsistojama viešbučiuose, kurių čia išties gausu. Kainos ir komforto lygis įvairus, tad kiekvienas gali rasti tinkamą nakvynę. Labai didelis pasirinkimas ekonominės klasės viešbučių, kurių kaina neviršija 100 Eur už parą dviem asmenims, tačiau ieškantys išskirtinės prabangos ir aukšto lygio aptarnavimo paslaugų ras ir 4–5 žvaigždučių viešbučius. Tiesa, juose nakvynė kainuos brangiau. Optimali kaina yra keli šimtai litų už nakvynę dviviečiame numeryje dviem asmenims.

Populiarumu šiek tiek nusileidžianti apartamentų nuoma žavi mėgstančius gražią aplinką, tačiau nenorintiems tokios oficialios aplinkos, kaip sukuriama viešbučiuose. Čia yra viskas, ko reikia jaukumui: miegamasis, poilsio ir virtuvės zonos. Kainos taip pat įvairios. Viskas priklauso nuo to, kurioje miesto vietoje ir kokio komforto lygio apartamentai. Galima išsinuomoti ir už 100 Eur, ir už 500 Eur. Beje, kuo anksčiau rezervuosite nakvynę, tuo geriau, nes galėsite rinktis iš didesnio kiekio apartamentų.

Daugelis viešėdami Vilniuje renkasi pigią nakvynę. Tam puikiai tinka svečių namai. Tiesa, jų pasirinkimas nėra toks didelis, tačiau norint galima pernakvoti už 70–90 Eur. Taip pat pigi trumpalaikė butų ar kambarių nuoma. Susirasti nuomai skirtą butą už 100–200 Eur tikrai galima, o ir pasirinkimas nemažas. Kambarių nuoma Vilniuje patraukli tiems, kurie nori sutaupyti. Tiesa, galima rasti ir prabangiai įrengtų kambarių, kurie kainuos daugiau, kaip 100 Eur, tačiau taupantys pernakvoja sumokėję nuo 20 iki 80 Eur vienam asmeniui.

Vilniuje trumpalaikė nuoma klesti, todėl kiekvienas gali rasti tinkamą nakvynei butą, kambarį, viešbutį ar apartamentus. Net ir svečių namai svetingai priims visus atvykėlius. Rinkdamiesi kur apsistoti rinkitės ne tik pagal kainą, bet ir pagal teikiamas paslaugas bei esamus patogumus.