Norintiems talpinti savo vietą

Kodėl verta talpinti savo apgyvendinimo vietą portale:

  • Tai paprasta!

Ilsiuosi.lt portalas yra ne tik vizualiai patrauklus, bet ir modernus bei paprastas: lengva registracija ir patogus prisijungimas. Galite prisijungti ir už vienkartinį metinį mokestį įkelti savo apgyvendinimo įstaigos informaciją bei nuotraukas. Suteikiame galimybę pateikti išsamius duomenis: aprašymus, papildomas taisykles, informaciją apie patogumus, atvykimo laiką, kambarių tipus ir pan. 

  • Greita paieška!

Svečiai, naudodamiesi mūsų sistema, gali paprastai surasti norimą apgyvendinimo įstaigą ir lengvai su ja susisiekti. 

  • Būsite pasiekiami didesnei žmonių auditorijai!

Portalas suteiks galimybę lengviau Jus rasti. Jums nereikia patiems ieškoti svečių – jie suras Jus. Tuo pasirūpinsime mes.

Portalas susietas su socialiniu tinklu Facebook, todėl lankytojai gali matyti, ar jūsų apgyvendinimo vietą rekomendavo jo draugai, apgyvendinimo vietą galima rekomenduoti ar dalintis jos informacija per Facebook.

  • Bendraukite!

Portale Ilsiuosi.lt galite skaityti ir rašyti atsiliepimus apie apgyvendinimo įstaigų teikiamas paslaugas. Turite galimybę sužinoti, ką apie Jus mano esami bei potencialūs klientai, atsakyti į jiems rūpimus klausimus, diskutuoti.

  • Specialus pasiūlymas Jums!

TOP pozicijos – turite galimybę už papildomą mokestį įsigyti remiamą poziciją viešbučių, svečių namų, kaimo sodybų, butų, namų, kambarių sąrašo kategorijose. Jūsų apgyvenimo vieta bus rodoma Top pasirinktos kategorijos vietoje 1-6 arba 7-10. 

Specialūs pasiūlymai – turite galimybę už papildomą mokestį spacialių pasiūlymų bloke patalpinti savo išskirtinį pasiūlymą.

Portalas rekomenduoja – esate patikimi bei teikiate kokybiškas paslaugas, atsižvelgiate į klientų poreikius, tuomet už papildomą mokestį, atsižvelgiant į portalo reitingą, Jus galime patalpinti skiltyje portalas rekomenduoja.