Karališkoji rezidencija

„Karališkoji rezidencija“ – tai nuostabiame gamtos kampelyje – Birštone, pušyne ant vaizdingo Nemuno kranto, įsikūręs pirmasis Lietuvoje ir Baltijos šalyse modernus gyvenamasis kompleksas senjorams, taip pat teikiantis verslo ir poilsio paslaugas įmonėms bei individualiems asmenims.
Daugiau nei 13 tūkst. m² ploto komplekse, svetingai atvėrusiame duris 2007 m. vasarą yra apartamentai bei slaugos kambariai senjorams,  viešbutis, restoranas su žiemos sodu, kino ir koncertų salė, sveikatingumo ir SPA centras su baseinu ir pirtimis bei sporto salėmis, seminarų ir konferencijų centras , biblioteka, Šv. Roko koplyčia. Visas kompleksas yra pilnai pritaikytas  ir neįgaliesiems.
Rezidencijos gyventojams ir svečiams sudaromos visos sąlygos ne tik patogiai, bet ir sveikai gyventi: mėgautis gerai subalansuotu ekologišku maistu, atsigaivinti kieme trykštančiu unikalių savybių turinčiu „Karališkuoju“ mineraliniu vandeniu, gauti natūralias sveikatinimo procedūras, kvėpuoti tyru kurorto oru ir gėrėtis nuostabaus grožio apylinkėmis.

Adresas: Pakalnės g. 3
Telefonas: +370 319 62030
El. paštas: info@karaliskojirezidencija.lt
Tinklapis: www.karaliskojirezidencija.lt
Nuomos kaina: 36 iki 115 EUR

Leave a Reply