Jūros Apartamentai

Nuostabus pasiūlymas pailsėti Palangoje prie gintarinės Baltijos. Kęstučio gatvėje toliau nuo miesto triukšmo (iki judrios laisvalaikio ir pramogų gatvės bei miesto centro 200 metrų), beveik ant jūros kranto (iki jūros tik 130 metrų) paruošėme Jums prabangius ir jaukius, moderniai įrengtus, stilingus ir patogius apartamentus visai naujame 2008 metais statytame name.

Pailsėti pas mus – puikiausias pasirinkimas atostogaujančioms šeimoms, draugų ar bičiulių kompanijoms, romantiškoms įsimylėjusių poroms ar šiuolaikiškai reikliems turistams. Pasiilgusiems pramogų – netoli paėjėti į atnaujintą J. Basanavičiaus gatvę, o seno Botanikos sodo ramybė visai čia pat laukia pamėgusiųjų gamtos prieglobstį. Ir, žinoma, visiems patinka jūra.

Senų pušų apsupty galėsite pasirinkti bet kuriuos iš 6 apartamentų, bet kuriame iš trijų aukštų – už lango melsvos jūros bangos, ar žalios pušų garbanos, o gal kieme bėgiojantys jūsų vaikai – gali būti jūsų pasirinkimo motyvai. (Pastatas 3 aukštų. Jame 6 erdvūs dviejų ir trijų kambarių apartamentai.) Jausitės saugiai – privati teritorija, uždara automobilių stovėjimo aikštelė.

Adresas: Kęstučio g. 27C
Telefonas: +370 698 84459
El. paštas:
Tinklapis: www.jurosapartamentai.lt
Nuomos kaina: 116 iki 174 EUR

Leave a Reply