Holiday Villa Palanga

Mėgstate ramų, patogų poilsį? Kviečiame praleisti atostogas gražiame Palangos kampelyje, Birutės parko teritorijoje, įsikūrusioje viloje „Holiday Villa Palanga“. Aplink gražus pušynas, pasivaikščiojimo takeliai, visai netoli – dviračių takas. „Holiday Villa Palanga“ – atokiau nuo miestelio centro – apie 1,5 km. Taigi, Jūsų laukia ramus visavertis poilsis, švarus paplūdimys, kuriame negausu poilsiautojų, o iki jo – tik apie 10 min. pėsčiomis.

Atvykite bet kuriuo metų laiku! Jums pasiūlysime naujos statybos šiuolaikiškai įrengtą medinį poilsio namelį 4-5 asmenims arba dviviečius apartamentus su atskiru įėjimu iš kiemo bei lauko terasa. Namelyje svetainė bei miegamasis – atskiri kambariai. Taip pat yra virtuvėlė, vonios kambarys, TV. Kieme – terasa su lauko baldais, grilis.

Išties jaukus ir šiltas poilsio namelis puikiai tinka 4-5 asmenų šeimai ar patogiam dviejų asmenų poilsiui. Na, o dviviečius apartamentus, kurie turi atskirą įėjimą iš kiemo bei lauko terasą, virtuvę, vonios kambarį su dušo kabina, rekomenduojame porelei arba jaunai šeimai su vaiku.

Adresas: Vytauto g. 8/32
Telefonas: +370 687 19166
El. paštas: giedre.gliaubertiene@gmail.com
Tinklapis: www.palangaholiday.lt
Nuomos kaina: 26 iki 87 EUR

Leave a Reply