Eglės Sanatorija

Harmonijos ir sveikatos pirmiausiai reikia ieškoti gamtoje. Gamta mums suteikia visa, ko reikia fizinei ir psichinei sveikatai. Švarus oras, švelnus klimatas, pušynai supantys sanatoriją, mineralinio vandens šaltiniai, gydomasis purvas – šis derinys gali sugrąžinti ne tik sveikatą, bet ir gyvenimo džiaugsmą.
 
             Jūs lankotės „Eglės“ sanatorijos tinklalapyje. Tikimės, kad čia rasite visą Jus dominančią informaciją apie šią sanatoriją, jos aplinką ir siūlomas paslaugas.
 
             “Eglės” sanatorija – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete.
             Tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis, esantis atokiau nuo miesto centro. Daugiau nei 20 ha teritorijoje išsidėstę daugiaaukščiai miegamieji korpusai “Žilvinas” ir “Eglė” bei sanatorijos gydykla. Atvykusiems siūloma 400 dviviečių ir 229 vienviečiai kambariai, 32 dviejų ir 8 vieno kambario liuksai su visais patogumais. Taip pat yra dviviečiai reabilitaciniai kambariai skirti žmonėms su negalia. Visi kambariai atitinka šiuolaikinius standartus. Maitinimas sanatorijoje yra įvairaus tipo, tris kartus per dieną: platus švediško stalo meniu, o taip pat subalansuotas dietinis maitinimas valgykloje.
             Sanatorija veikia ištisus metus, vienu metu čia gali apsistoti daugiau nei 1500 žmonių. Iš įvairių pasaulio šalių pas mus atvyksta ieškantieji efektyvaus gydymo, geros savijautos ir poilsio nuo kasdienės įtampos, miesto šurmulio.
             Jeigu atvykstate kartu su šeima, mažiesiems sanatorijos svečiams siūloma saugi, erdvi lauko žaidimų aikštelė, puikiai įrengtas vaikų kambarys ir kitos pramogos.

Adresas: Eglės g. 1
Telefonas: +370 313 60220, +370 313 60283
El. paštas: info@sanatorija.lt
Tinklapis: www.sanatorija.lt
Nuomos kaina: 42 iki 62 EUR

Leave a Reply